top of page

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO

“Nech vaše pokrmy sú aj vašimi liekmi.” 

 

HIPPOKRATES

vyzivove_poradenstvo.jpg

PRE KOHO?

Pre všetkých klientov, ktorí si uvedomujú vplyv vyváženej stravy a výživy nielen na našu telesnú hmotnosť, vizuálnu krásu, ale aj na naše zdravie. Každý z nás je jedinečný a preto aj naše poradenstvo v oblasti výživy je založené na individuálnom prístupe.

ZAMERANIE?

Nie sme zástancovia radikálnych redukčných diét. Preferujeme dlhodobo udržateľný štýl stravovania. Zostavíme Vám personalizovaný nutričný plán so zreteľom na Vaše prípadné potravinové alergie, či intolerancie. Jedlo nám má prinášať radosť. Preto pri odporúčaných jedlách a receptoch zohľadňujeme aj Vašu obľúbenosť jednotlivých potravín.

Spoluprácu začneme vstupnou konzultáciou, v rámci ktorej absolvujete diagnostiku na medicínskej váhe Tanita MC780MA. Meranie telesnej kompozície presne odhalí telesnú hmotnosť, množstvo svalovej hmoty a tuku v kilogramoch aj percentách z celkovej telesnej váhy. Okrem toho určí hodnotu bazálneho metabolizmu. 

V ďalšom kroku uskutočníme analýzu Vami poskytnutého aktuálneho jedálnička. Prioritne sa zameriame na makronutrienty (tuky, bielkoviny, sacharidy) a orientačne aj na mikronutrienty (vitamíny, minerály). Po odovzdaní personalizovaného nutričného plánu naša spolupráca nekončí. Prvý mesiac je pri zmenách najkľúčovejší. Preto spoločne konzultujeme minimálne raz za dva týždne.

bottom of page